Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek


Jiří: Návštěvníci na obtíž
Byl jsem u vás na hradě v 10.00hod a byl jsem velmi rozladěn z návštěvy vašeho hradu a to z těchto důvodů: 1) Nepříjemná obsluha všech parkoviš´t v obci a kolem hradu, hlavně že tečou prachy a návštěvníci jsou vám ukradený. 2) Nebezpečná cesta z parkoviště na louce k hradu po silnici, kde chybí jakýkoliv chodník a je to po silnici o život 3) Velký chaos v průvodcovské službě, chybí označení nástupního místa prohlídky hradu, paní průvodkyně s vyřvaným hlasem,a protivná na hosty. 4) Málo exponátů v prostorách hradu oproti jiným hradům v ČR 5) Předražená restaurace pod hradem a s malým výběrem Zkrátka návštěva tohoto hradu z 200km vzdáleného města nestojí za to, a takto to budu i prezentovat dále svým známím a kamarádům, ať radši jedou jinam kde si více váží turistů kteří přijedou na návštěvu hradu a utratí své peníze , za které to stojí.

pátek 29. červen 2018
Zuza: Výlet
Krasne stravene dopoledne na turisty neobjevenem hrade. Pokud se nechcete mackat s davy non-stop fotografujicich silencu, hrad Sovinec je pro Vas idealni misto. Malou sice zajimaly zatim jen ,,schody'', ale az povyroste, urcite se zase vratime?

čtvrtek 21. červen 2018
Ludmila: nedělní návštěva
Příjemné počasí nás tuto neděli vylákalo na výlet. Do Sovince jsme přijeli dvěma auty a museli jsme parkovat na poli nedaleko hradu, poté kus pěšky. Co dělat, když Vám známí oznámí, že na Sovinci slabší akci nepamatují! Žádné pohádky, kejklíři a ani šerm se na mysliveckých slavnostech nekonají. Pořád se čeká, že začne výcvik dravých ptáků. Čas běží a sokolník ve vytahaném tričku řeční velice dlouho, protože lov na vábničku se nekoná. Co zapříčinilo tak hluboký, kulturní úpadek Sovince?

pondělí 18. červen 2018
Zdeněk Beneš: Jeden z nejhezčích hradů
Včera jsem navštívil hrad Sovinec a byl jsem potěšen perfektní údržbou hradu. Byl jsem zde před několika desítkami let a současný stav se s tehdejším nedá srovnat. Všem bych doporučil velmi zajímavý velký okruh opevněním hradu, včetně podzemní chodby. I když jsem absolvoval cestu až z Vysočiny ( obě cesty více než 400 km ), v žádném případě nelituji. Musím hlavně pochválit bezvadný výklad a přístup průvodce, na němž je vidět, že má o historii zájem a velký přehled. Ještě jednou děkuji za nevšední zážitek. Zdeněk Beneš, Libkova Voda u Pelhřimova

pátek 25. květen 2018
Alice z Olomouce: Sváteční hrad
Úterý a hrad Sovinec? Skutečný svátek! Humor, dokonalá zábava a příjemná atmosféra, která ovládala celý hrad. Překvapila nás účast mistra Vojkůvky, potěšil znamenitý výkon kejklířů z Brna a zarmoutila předražená restaurace! Meníčko druhé kategorie za 149 kč,- je zvrácenost!! Halušky v bufetu se povedly a chutnaly nám. Ráda bych se informovala, že kterou z akcí obohatí obrovským uměním pan Marčík?? Někdy v létě nashledanou

čtvrtek 10. květen 2018
 
Powered by Phoca Guestbook