Napsat novou zprávu
 

Kontrolní obrázek


Vlaďka: Velikonoce
Chválím organizaci programu a smekám před všemi zúčastněnými - ať už řemeslníky, tak především účinkujícími, že i přes nepřízeň počasí zmobilizovali síly, aby zajistili návštěvníkům zábavu. Děkuji.

úterý 18. duben 2017
Nepovedené Velikonoce: KAMIL
Velikonoce na Sovinci? Strašné. Téměř žádné prodejní stánky, scházela řemesla, mnohočetná přerušení váznoucího programu. Vyšší ceny vstupného než loni! Tři dospělí 60 kč nahoru! Čest vaší práci. Kamil

úterý 18. duben 2017
Dana Vaníčková: Dotaz
Dobrý den! Když se dívám na tyto stránky a stránky http://akce.sovinec.cz/ akce plánované na tento rok spolu nesouhlasí, resp. na jeden termín jsou psány rozdílné akce. DleJ čeho se mohu řídit. Děkuji za odpověď.

pondělí 17. duben 2017
Monika z Kroměříže s rodinou: chladná sobota zahřála
Šermíře jste včera měli úžasné. Rytířská tradice je taková, že se pouráží a pozabíjí, ale Sovinec včera nabídl herecké umění a hlavně nenucenou zábavu. Jednička je divadlo Já to jsem. Oba příběhy dospělé i děti zaujali. Líbilo se mi podání a způsob, jakým mluvíte nad rámec scénáře k duši diváka. Pokud bych si mohla přát,tuze bych si přála,aby divadlo Já to jsem přijelo na Sovinec i následující rok a raději hned několikrát. Krásně prožité Vánoce a na jaře nashledanou.

neděle 30. říjen 2016
marta: nezdařený výlet
V neděli 23 října jsem pozvala známé na Sovinec. Na rodinný výlet jsme se nesmírně těšili, ale bylo z toho pořádné zklamání! Přišlo nám, že svou přítomnostíy obtěžujeme.

úterý 25. říjen 2016
 
Powered by Phoca Guestbook